PREDAJ POZEMKU aj S RODINNÝM DOMOM po rekonštrukcii

Cena:
258 300,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Šamorín
Kategória: Pozemky
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: na pozemku
Kanalizácia: na pozemku
Plocha pozemku: 1139 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1169

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Imperium RK Vám ponúka na predaj rozsiahly stavebný  pozemok o výmere 1139 m2 s IS, na  ktorom sa nachádza  samostatne stojaci zrekonštruovaný rodinný dom v štádiu holodom vo vyhľadávanej zastavanej časti mesta Šamorín -  časť Mliečno. Ide o rovinatý komplet oplotený pozemok za výhodnú cenu vzhľadom na lokalitu mesta Šamorín. Zastavaná plocha domu je 142 m2. Dom  je čiastočne podpivničený. Výhodou domu je dokončenie podľa vlastných predstáv, možností nového majiteľa.
Dvojpodlažný dom má novú základnú betonáž umožňujúci podlahové kúrenie, nové elektrické rozvody, drevenné konštrukcie vrátane škridly, izolácie vonkajších stien a podkrovia, čo umožní zdvojnásobiť obytnú plochu. Rozmer domu a dva nové komíny značky Leier umožňujú dvojgeneračné rozdelenie.

Všetky inžinierske siete priamo  na pozemku, + 20 m hlboká studňa

Stavebný pozemok sa dá využiť na rôzne účely  ( dvojgeneračný dom, dvojdom, samostatný druhý dom, viac bytových jednotiek, bazén, altánok...)

Občianska vybavenosť bezproblémová

Prečo práve tento pozemok s rodinným domom?
Výhodná cena a poloha pozemku aj s domom, vhodný pre svoje praktické dispozičné riešenie, viac alternatív pre bývanie, pekná príroda, veľa zelene. Okolie pozemku s domom je veľmi čisté, udržiavané. V blízkosti sa nachádza aj  rezort x-bionic sphere s ideálnymi podmienkami pre šport a  príjemný relax, lukratívna poloha obce, dobrí susedia, optimálne mesačné náklady. Viac foto v prípade vážneho záujmu.

Možnosť hypotekárneho úveru ušitého na mieru s porovnaním bánk a riešením kompletného právneho servisu v cene nehnuteľnosti.


Rýchlostná cesta R7, D4

Celková kúpna cena = 258 300.- € , LV je bez ťarchy, ihneď voľný.

Rada Vám predstavím nehnuteľnosť osobne.

Kontakt: Mária Horváthová 0903 692662, maria.horvathova692-ZVNC-gmail.com

Maklér:

makler
Maklér:Mária Horváthová
Telefón:+421 903 692 662
E-mail:maria.horvathova692-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2