Gabčíkovo - predaj ideálneho stavebného pozemku v okrajovej časti mesta.

Cena:
87,00 €/m2
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Gabčíkovo
Kategória: Pozemky
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Plocha pozemku: 1122 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1138

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Imperium RK Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok pre výstavbu o rozlohe 1122m2, nachádzajúci sa v zastavanom území obce, v tichej časti mesta Gabčíkovo, okres Dunajská Streda. 

Rozmery pozemku sú: šírka: 17,60m, dĺžka: 67m a je v osobnom vlastníctve predávajúceho. Pozemok je oplotený z troch strán, predná časť pozemku oplotená nie je a ku predaju ani nebude. Je rovinatého charakteru s prístupom z verejne prístupnej komunikácie. Vďaka ideálnemu tvaru a veľkosti pozemku je výstavba povolená. ÚPI ( územnoplánovacia informácia) mesta možnosť výstavby rodinného domu, bytového domu, štvorbytovky, maximálna zastavanosť je 35%.

IS: elektrina, plyn, mestská voda aj kanalizácia je pritiahnutá priamo pred pozemok, nehnuteľnosť nie je zaťažená záložným právom, možnosť HY-PO úveru maximálne 60% z hodnoty pozemku.

Na okolitých susedných pozemkoch sú už postavené rodinné domy. Pozemok umiestnený päť minút od centra mesta, avšak blízko k hrádzi a lužným lesom.
Kompletný právny servis, poradenstvo pri riešení hypo- úveru, porovnanie bánk a hľadanie najvýhodnejšieho úveru klientovi v cene nehnuteľnosti.

Cena 87 €/m2

KONTAKT: 0905 715 840, email: renatacsradnoti-ZVNC-gmail.com

Maklér:

makler
Maklér:Renáta Csánó Radnóti
Telefón:0905/715 840
E-mail:renatacsradnoti-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2