KLEMBOVÁ PIVNICA NA PODNIKANIE V CENTRE ŠAMORÍNA - nájom

Cena:
800,00 €/mesiac
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Šamorín
Ulica: Hlavná
Kategória: Komerčné priestory
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Úžitková plocha: 200 m2
Energ. certifikát: A
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:979

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V prípade, ak hľadáte na podnikanie napríklad pivárne, vinárne , tak tento jedinečný priestor- tehlová, zaujímavá klembová pivnica s tromi priestrannými miestnosťami v modernom štýle je tá pravá. Úžitková plocha pivnice je 200 m2, ktorá je situovaná v centre mesta Šamorín.

Klembová pivnica má kapacitu 40 osôb , ponúka odlišnú atmosféru a pôsobí prekvapivo dobre.
Pivnica  poskytuje rôzne možnosti využitia, a to: na spoločenské účely, vinná pivnica, piváreň, módny salón, vinotéka odrodových vín a špecialít, prezentačné priestory pre rôzne ochutnávky...
Samostatný vstup do suterénu kde sa nachádza pivnica je cez bezpečnostné dvere a murované schodisko. Maximálne súkromie zabezpečujú ďalšie bezpečnostné dvere. Cez chodbu vstúpite do očarujúceho priestoru v štýle vinnej pivnice s klembami v modernom prevedení.

Prvý priestor vďaka vymurovanému barovému pultu, pódia pre živú hudbu, alebo DJ dodá pocit pohodovej atmosféry na tanečnom parkete s otvoreným vstupom do druhej časti pivnice.
Druhý priestor slúži na sedenie s kapacitou 15 osôb, v ktorom sa nachádza klimatizačná jednotka, ktorá Vám spríjemní Vaše trávené chvíle v tomto priestore. Oblúkový barový pult v rustikálnom prevedení s povrchovou úpravou maľovaného mramoru, ktorý je vybavený umývadlom, kuch. nerezovým drezom s odkvapkávacou plochou, prívod vody, policové skrinky, vypínače a zásuvky. V bočnej stene sú zabudované nízke úložné boxy a priestor pre chladiacu skriňu. Cez chodbu za barovým pultom prejdete do tretej miestnosti, ktorú taktiež je možné využiť na sedenie pre 15 osôb. Priestor vytvára romantickú a súkromnú pohodu.
Rekupačná jednotka zabezpečuje výmenu vzduchu v miestnostiach, zároveň privádzaný vzduch sa ohrieva na Vami zvolenú teplotu a znižuje sa vlhkosť priestoru. Toalety pre pánov aj dámy, skladový priestor, šatňa, sprcha, toaleta a vchod pre zamestnancov.

Možnosť otváracej doby do 24:00 hod. 

IS: verejný vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia

 Cena nájmu: 800,-€/mesiac + energie

Občianska vybavenosť bezproblémová.

V Šamoríne nájdete a x-bionic® sphere, ktorý je športového a voľnočasového rezortu s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, zároveň príjemný relax a zmysluplné trávenie voľného času  s rodinou. 

Rada Vám predstavím nehnuteľnosť osobne.

 

KONTAKT: 0903 692 662, email: maria.horvathova692-ZVNC-gmail.com

Maklér:

makler
Maklér:Mária Horváthová
Telefón:+421 903 692 662
E-mail:maria.horvathova692-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2