INVESTIČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV V OBCI VEĽKA PAKA 5104 M2.

Cena:
183 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Veľká Paka
Kategória: Pozemky
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Plocha pozemku: 5104 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:961

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne ponúkame na predaj  pozemok vo výmere 5104 m2  šírka 76ma dlžka 75 m v obci Veľká Paka.

Využitie:Pozemok určený na 8 budúcich stavebných pozemkov s možnosťou výstavby IBV v obci Veľká Paka neďaleko Šamorína ,Bratislavy či Dunajskej Stredy

.Všetky inžinierke siete sa nachádzajú pred pozemkom:  obecná voda, elektrina a kanalizácia.Tento pozemok dáva priestor na realizáciu komfortného bývania .


Pokojné bývanie len pár Km autom od okresného mesta vytvára dokonalý súlad medzi miestom pre každodenný život, oddychovým priestorom a napojením k hlavnému mestu. Nová obytná ulica vytvorí bezpečný komplex pre život ľudí všetkých vekových kategórií s pohodlnou dostupnosťou služieb a atraktívnou oddychovou zónou.
 

Napojenie na diaľnicu.

Prepojenie s Bratislavou a okolitými obcami sa uľahčí a urýchli v súvislosti s už prebiehajúcou výstavbou obchvatu D4 R7 a s nimi súvisiacich ciest. V obci je taktiež veľmi dobré napojenie na autobusovú dopravu a v blízkosti pár minút pešou chôdzou sa nachádza zastávka autobusu a vlaková stanica.

Lokalita: Obec má výbornú občiansku vybavenosť ( škola a škôlka, obecný úrad, , detské ihrisko ,futbalové ihrisko). Počas roka sa môžete tešiť na rôzne podujatia pre deti, mládež a aj dôchodcov ako výlety, plesy, grilovačky).

Cena 183 000.- EUR. 

V cene  sú zahrnuté všetky služby vrátane kompletného právneho servisu, katastrálnych poplatkov či profesionálneho hypotekárneho poradenstva.

KONTAKT : Mgr. Silvia Cvedlerová, kontakt: 0908 054 317 alebo sziszi0011-ZVNC-gmail.com.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Silvia Cvedlerová
Telefón:0908/054 317
E-mail:sziszi0011-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2