Bezpečná obhliadka - Luxusne zariadený veľkometrážny 3 izbový byt s garážou a veľkou terasou na predaj v Dunajskej Strede.

Cena:
147 990,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Dunajská Streda
Ulica: Záhradnícka
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
Úžitková plocha: 133 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Poschodie: 4 / 4
Energ. certifikát: B
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:946

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj krásny a luxusne zariadený veľkometrážny 3 izbový byt s garážou a veľkou terasou v Dunajskej Strede.

 Byt sa nachádza na 4. poschodí a prešiel celkovou rekonštrukciou. Celková plocha bytu je 133 m2. Dispozičné riešenie bytu: pri vstupe do bytu je vstupná hala  7,8 m2 , odkiaľ sa vstupuje na chodbu vo výmere 9,8 m2, z chodby na terasu 9,68. Ľavá časť bytu  je denná - jedáleň a obývačka spojená s kuchyňou, celková výmera tejto časti  je 57,4 m2. Obývacia miestnosť je vybavená klimatizáciou a krbom.   Vpravo od vstupu na chodbu sa nachádza otvorená pracovňa vo výmere 8 m2, a nočná časť bytu, kde sa nachádzajú 2 izby, jedna  je vo výmere 15,7 m2 a druhá  13,1 m2. V tejto časti bytu sa nachádza aj toaleta  a veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom 10 m2, s možnosťou pridania vane. Celý byt je luxusne zariadený a zariadenie je zahrnuté do ceny bytu. V byte je podlahové kúrenie, samostatný bojler a elektrický kotol pre vlastné vykurovanie. Občianska vybavenosť: Lidl, Billa, Jednota, nemocnica, súkromné zdravotné strediská, lekárne, ZŠ, materská škola, detské centrum.

Mesačné náklady sú cca 150 €/mesiac. 

 

Cena bytu (spolu so zariadením a s garážou) je 147 990 € , vrátane   poplatkov ako aj právny a hypotekárny servis

 Video obhliadka:

https://drive.google.com/file/d/1_uGO3qnjwyd0ZJmDy8lKw_Y_ysBlA4t8/view

Kontakt: 0907/196723

 

Hygienické a bezpečnostné opatrenia, ktoré dodržiavame pri fyzickej obhliadke nehnuteľností počas rizika šírenia COVID 19

Maklér používa počas obhliadky hygienické potreby (rúško, rukavice). Obhliadku realizuje iba maklér v 100% zdravotnom stave. Pred obhliadkou si maklér dôkladne umyje (vydenzifikuje) ruky podľa odporúčaní WHO. Pred ohliadkou zabezpečíme dôkladné vyvetranie nehnuteľnosti. Obhliadka sa bude realizovať iba za prítomnosti makléra bez majiteľov. Na obhliadku berieme max. 2 ľudí naraz, viac ľudí iba na etapy.

Maklér:

makler
Maklér:Zsuzsanna Kázmér
Telefón:0907/196 723
E-mail:zs.kazmer-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2