CENA : 66 260 EUR - PEKNÝ STAVEBNÝ POZEMOK JE NA PREDAJ V OBCI BAČ.

Cena:
66 260,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Báč
Kategória: Pozemky
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: na pozemku
Kanalizácia: neuvedené
Plocha pozemku: 945 m2
Parkovanie:
 
ID inzerátu:898

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predám pozemok s dvoma stavebnými parcelami nachádzajúci sa v obci Báč s rozlohou 945 m2.  Prístup z verejnej asfaltovej cesty.Nachádza sa v  novej, už zastavanej, časti obce.Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete (elektrina so skrinkou na dva merače, voda, plyn, kanalizácia) vrátane plechovej garáže.Vzhľadom na polohu v obci a rozlohou je vhodný na výstavbu niekoľkých rodinných domov. V obci sa nachádza  materská školka a obecný úrad.

Pozemok sa nachádza od Šamorína 4 km a 20 km od Bratislavy a Dunajskej Stredy 17 km.

 Šamorín (4km od obce Báč) disponuje výbornou občianskou vybavenosťou (základné a stredné školy, škôlky, poliklinika, odborný a detský lekári, služby, obchody Billa, Tesco, Kaufland, Jednota..., Banky, pošty, hotely, reštaurácie, kaviarne...). Vďaka autobusovej stanici veľmi dobé autobusové spoje na každý smer (BA, SC, DS). Možnosť bohatého kultúrneho a športového vyžitia – kultúrny dom, tenisové kurty, futbalové ihrisko, park Pomlé, kino, hrádza s cyklotrasou pri Dunaji, vodné športy, výletné plavby loďou, športový komplex X-Bionic Sphere, dostihy, aquapark a iné...

Cena :66260 eur.

V cene  sú zahrnuté všetky služby vrátane kompletného právneho servisu, katastrálnych poplatkov či profesionálneho hypotekárneho poradenstva.

KONTAKT : Bc. Silvia Cvedlerová, kontakt: 0908 054 317 alebo sziszi0011-ZVNC-gmail.com.

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Silvia Cvedlerová
Telefón:0908/054 317
E-mail:sziszi0011-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2