REZERVOVANÉ - Šamorín - Mliečno, predaj 3. izb. rodinný dom, pozemok 610 m2

Cena:
125 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Šamorín
Ulica: Mliečno
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 3
Úžitková plocha: 85 m2
Plocha pozemku: 610 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:889

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Imperium realitná kancelária Vám ponúka na predaj trojizbový rodinný dom stojaci na 610 m2  pozemku v centra mestskej časti Šamorína, Mliečno. Dom s rovnou strechou bol pôvodne postavený ako chata, ale podľa potrieb bol prestavaný na plnohodnotný rodinný dom,  so zvýšenou zobytnenou časťou suterénu, stojí na betónových základoch, obvodové múry a priečky pálená tehla, okná plastové, udržiavané.  Zastavaná plocha domu je 85m2.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupná predsieň,  kuchyňa so špajzou, obývacia izba a kúpeľňa spojená s toaletou,vstup do zobytneného suterénu, kde sa nachádzajú dve priestranné izby, kotoľňa a úložný priestor pod schodami. Prístupová komunikácia s uzamknutou bráničkou.


VYBAVENIE DOMU:  kuchynská linka na mieru do tvaru L s kombinovaným šporákom, drevené schodíky do suterénu, laminátové parkety v izbách, laminované interiérové dvere, plynový kotol. Dom sa predáva spolu so zariadením (nie je však podmienkou).

IS: elektrina 220/380V,  plynový kotol, mestská voda aj vlastná studňa s čerpadlom, septik, kanalizácia je na hranici pozemku s možnosťou priameho napojenia. 

Na trávnatom pozemku obkolesenom rodinnými domami a milými susedmi sú vysadené okrasné dreviny, tuje, honosná vŕba s letným posedením.

Dom je ideálny pre mladú rodinku vzhľadom na svoju výhodnú polohu v centre časti mesta Šamorín, udržiavané okolie, relax a priestor pre malé deti poskytne aj oplotené menšie ihrisko neďaleho domu, dostupnosť na hlavnú komunikáciu, potraviny,..

CENA: 125.000.- EUR, vrátane právneho a katastrálneho servisu. Dom je bez ťarchy, kúpou voľný. 

KONTAKT: 0905 715 840, email: renatacsradnoti-ZVNC-gmail.com

Táto nehnuteľnosť je sprostredkovávaná prostredníctvom zmluvného exkluzívneho zastúpenia klienta!

Maklér:

makler
Maklér:Renáta Csánó Radnóti
Telefón:0905/715 840
E-mail:renatacsradnoti-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2