Predaj murovaného záhr. domčeka na 411 m2 pozemku pri hrádzi, Dunajská Lužná

Cena:
89 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Dunajská Lužná
Ulica: Jánošíková
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu: pôvodný stav
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 55 m2
Plocha pozemku: 411 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:819

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Spoločnosť Imperium ponúka na predaj v obci Dunajská Lužná, časť Jánošíková, trojpodlažnú murovanú chatku v tesnej blízkosti hrádze, ktorá môže poslúžiť aj v staršom veku ľudom, ktorí potrebujú  oddych a pokoj.

Celoročne obývateľná atypicky navrhnutá trojpodlažná chata s príslušenstvom sa nachádza medzi podobnými chatami so štandardným vybavením. Rok kolaudácie 1999. Zastavaná plocha chaty je 25 m2+ terasa, na pozemku s rozlohou 411 m2 je množstvookrasných stromov, trávnik. Postavený bol z pálených tehál, strecha sedlová, pokrytá šindlom. Okná sú drevené, v izbách sú laminátové parkety, na stene je drevený obklad,  v osatných miestnostiach je keramická dlažba. Viacmenej v celom priestore bol osadený drevený nábytok vyrobený na mieru. Možnosť celoroťného obývania a zriadenia trvalého bydliska.

Rozloženie:

1.NP (prízemie) 25m2: vstupná časť, kuchynský kútik, jedáleň, toaleta (osadená aj gulička s možnosťou sprchovania), výstup na poschod a vstup do suterénu.

2. NP (poschodie) 25m2: 2 priestranné izby, klimatizácia.

3.PP (suterén) 30m2: veľká denná miestnosť s krásnymi vykurovacími kachlami, ktorý vykúri taktiež značnú časť chaty, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou. 

IS: v chate je voda, chata je napojená na septik. Pekný upravený pozemok slúžil na oddych, predná bočná časť úžitkovo, tu je osadený aj prístrešok, či už na auto alebo iné...

Na pozemku je možnosť parkovania min. pre 2 autá. Veľkou výhodou tejto lokality je blízka hrádza s možnosťou cykloturistiky, ..

Cena : 89.900,- EUR vrátane právneho servisu a provízie pre RK.

KONTAKT: 0905 715 840, email: office-ZVNC-imperiumrk.sk

Maklér:

makler
Maklér:Renáta Csánó Radnóti
Telefón:0905/715 840
E-mail:renatacsradnoti-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2