Predaj 2 izb. RD na 8,6á pozemku v obci Čierna Voda, okr. GA

Cena:
56 900,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Galanta
Obec: Čierna Voda
Ulica: Čierna Voda
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: pôvodný stav
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 860 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:809

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojizbový, ale v v skutočnosti využívaný ako trojizbový rodinný dom, klasický štvorec (10,50x11,05m), so stanovou škridlovou strechou, prístavbou v zadnej časti dvora využívanej na hospodárske účely, ďalej  garáž s montážnou jamou a príjemná letná kuchynka. Dom s príslušenstvom sa nachádza na 8,6á pozemku v obci Čierna Voda cca 10km od Galanty. Dom je udržiavaný, neobývaný, v zime temperovaný, v slušnom pôvodnom stave. 

Jednopodlažný rodinný dom bol postavený v r.1962. Materiál: betónový základ,  kváder obvodové múry, priečky pálená tehla a škridlová strecha stanová, povala betónový preklad, poter, drevený krov. Dom má ZP 98m2. Vchodové dvere sú plastové, okná drevené pôvodne duplované, zachovalé.

Dispozičné riešenie: vstupná predsieň, priestranná chodba, obývacia izba s priechodom do samostatnej izby, kúpeľňa s WC, kuchyňa (využívaná bola ako tretia izba, denná miestnosť). Samostatne stojaca letná kuchynka, ktorá je z polovice podpivničená plnila účel kuchyne.
Dom je priebežne opravovaný, udržiavaný a obyvateľný. 

IS: elektrina 220/380V, obecná voda, vlastná studňa v záhrade na pozemku, ÚK plynové, plynový kotol, radiátory, kanalizácia. V zadnej časti pozemku je úžitková časť. Pozemok je široký cca 23m.

Obec sa nachádza v severnej časti Žitného ostrova, cca 10km od okr.mesta Galanta a cca 63km od Bratislavy. Obec má asi 1400 obyvateľov. Občianska vybavenosť obce: potraviny, rozličný tovar, kostol, materská škola, základná škola, pošta, penzión, ihrisko, knižnica,... 

Cena nehnuteľnosti je 56.900.- EUR vrátane právneho a katastrálneho servisu. 

KONTAKT: 0905715840, mail: office-ZVNC-imperiumrk.sk

Maklér:

makler
Maklér:Renáta Csánó Radnóti
Telefón:0905/715 840
E-mail:renatacsradnoti-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2